Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Slovo k hodině-první poselství pro nový rok 2010

7. 01. 2010 23:00:00
Přetiskuji velkou část novoročního poselství Václava Lamra - proroka, evangelisty a křesťanského výtvarníka. Je určeno převážně křesťanům, ale nejen jim - všem, kdo v upřímnosti hledají Pravdu. O tomto poselství píše, že přišlo "Přímo od Ducha svatého nejenom pro mou osobu a rodinu":

„Pozorně jsem naslouchal tomu, co Pán Ježíš dává jako pokyn, směrnice na tento rok. Tento Silvestr jsem pochopitelně také oslavil tím, že jsem jako každý rok chodil po přeplněných ulicích turistické zóny v Praze mezi hustými zástupy cizinců s nápisem: ,,JESUS RULES“. Moje žena rozdávala anglické poselství o Ježíši Kristu a o čase dle Bible. Ale hodiny před půlnocí jsem strávil v Těle Kristově a naslouchal. Co dál Pane?“

A znělo mi slovo: „Bude to rok zlých zpráv ze světa, a vy se musíte sešikovat jako velebitelé a Levité v čele Jozafatova vojska k velké bitvě. (2 Pa 20.13-24 zvl. verše: 20-23) Vejděte do chval a uctívání. Jinak minete moji ochranu, a přemáhající, proměňující přítomnost. Jinak neobstojíte a nemohu vás použít.“

Je to Boží boj a národy se budou otřásat. (Ag 2.7) Potom jsem otevřel slovo, že Bůh vyslyší věřící, kteří mu skutečně věří, že ten rok bude rokem, kdy musíme aktivizovat čtyři věci: víru s poslušností a přímluvu s velebením. (Žid 11.kap) A vyvstalo mi KLÍČOVÉ slovo pro tento rok: Přísloví 1.33:

Kdo mne poslouchá, bydliti bude bezpečně, pokoj maje před strachem ze zlých věcí

a k tomu zaznělo z žalmu 112.7 „Slyší zlé zprávy a nebojí se, jeho srdce je stálé

Budete konfrontováni se zlými věcmi ve světě, přijde válka a strach, ale vy buďte POSLUŠNÍ mého Slova a budete bydlet bezpečně (V KRISTU JEŽÍŠI) O tom co se bude dít konkrétně, přišlo také jasné slovo, ale má to být rozsouzeno od jiných dle 1. Kor. 14.29. Bude se to týkat severních a islámských mocností vůči Izraeli.

Druhé poselství je z novoročních kázání a smluvního vyznání pražských křesťanů první neděle roku 2010 ze třech společenství. Mohl jsem si je vyslechnout,v jeden den, srovnat si důrazy a poselství. Nalezl jsem jasné, jednotné poselství, ačkoliv jsou to společenství různé velikosti, různých důrazů a doby trvání. Prožil jsem, jakoby Pán Ježíš vyjadřoval jakousi jednotnou výzvu ke smělé víře a obnovené naději. Reprodukuji tři poselství, které jsem na přelomu roku slyšel jako prognózu ze dvou pražských sborů a z jedné vícesborové celorepublikové konference. (Stručné myšlenky z poznámek a děje, které mne nejvíc oslovily)

Poselství těch tří Kristovských subjektů lze shrnout takto:

1. Obnovte víru,

2. Přistupte k trůnu milosti,

3. Ať se obživí mrtví skrze Ducha svatého.

Zaslíbení na rok 2010: Mnozí, co trpí útlakem budou osvobozeni. Bůh má své projekty, na kterých se můžeš, nebo nemusíš podílet. On dá nebeskou informaci pro nás skrze zjevení, dary, sny. Vaše víra vede k tomu nejlepšímu pro vás. Ten, který vládne nad přírodními zákony, není lhář a je věrný. Ten drží budoucnost, ne unie či mafie. Dělejte si měsíční plány víry a týdenní rozvrhy vizí a víry.

Poselství od křesťanů z Afriky i pro nás v Evropě a v ČR pro rok 2010:

1.Tento rok je rokem vítězného tance (Žalm 149.2) - viz nové překlady (viz velebitelé Jozafata)

2. Je rokem nových písní (Žalm 40.4) (Levité chválící Boha před izraelským vojskem (2 Pa 20.20-23)

3. Je rokem slavného obnovení (Joel 2.25) Pán chce nahradit to, co bylo zničeno, promrháno, ukradeno, ztraceno.

Předal je Pastor Ing. Yomi Akinyenmi z Nigérie. Je vyslán jako pracovník z největšího afrického sboru „Mountain of Fire - Miracles ministries“ v Lagosu, která začíná svou práci v různých zemích světa i v Praze. Proroci této církve jsou navštěvováni presidenty a členy vlád i jiných afrických zemí, aby vyslechli rady Boží. Zmíněné africké poselství Evropanům bylo dáno na základě dlouhých modliteb a postů za tento rok. Žádné tahání lístečků. Bratr Yomi byl činný v národním výboru FGBMFI v Nigerii v Lagosu a na konci totality studoval v Praze ekonomiku. Umí česky a zajímá se o práci i mezi Romy v ČR a SR.

Co prožívám pro Prahu (nepovažuji to za proroctví, ale jako zjevení): Jakoby nám v Praze Pán vzkazoval: Neusilujte na prvním místě o prosperitu a úspěch, ale trvejte ve věrnosti Pravdě. Pravda osvobodí národ a obnoví zdroje požehnání ve všech dimenzích společnosti.. A budujte vřelé vztahy jako síť milosrdenství. Do těchto sítí budou lidé sami vcházet. Lidé v Praze a v jiných místech budou hledat ty, kteří se o ně budou vřele, upřímně zajímat. To je ta síť lásky vedle sítě víry. Uvidíte nové tváře. Lidé, zklamaní politikou, pakulturou, esoterismem, mafiánstvím, korupcí, bezcharakterním bojem o moc, amoralitou elit národa, chladem komercionalismu, a postrašení situací kolem, budou hledat centra hlubšího lidského společenství. Čechy nezískáme jen zjevením, ale spolulidstvím, láskou. Bůh dá nadpřirozenou touhu po opravdovosti, ryzosti a sounáležitosti. Nesmíte to minout. Otevřete své sbory lidem. Nezakůrkujte svůj chléb, lámejte ho dalším lidem a dejte hladovým. Lidé poznají pokrm od Boha. Pokud to minete, lidé zahynou. (Marek 7.2-3) A vedoucí církví, žehnejte si navzájem a veďte věřící aby se více angažovali navenek, v ulicích a vládních institucích, atd. Aby Krišnovci nebyli jediní, co radostně prokřikují v ulicích Prahy. Učte se levítské proklamace veřejných velebitelů. Ať Prahou zní: „Oslavujte Hospodina, nebo na věky trvá jeho milosrdenství“ (2 Pa 20.21)

Václav Lamr

Autor: Martin Pinc | čtvrtek 7.1.2010 23:00 | karma článku: 14.32 | přečteno: 1895x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Společnost

Irena Aghová

Společnost: Právo a řád po volbách

<p>Musím zkonstatovat s velkým potěšením, že politici v předvolebním čase ukazují svou vlídnou tvář. Český volič je zkušený a mazaný, stejně jako oni a přemýšlí, protože chce o něco ještě navíc, než jsou samozřejmé věci.</p>

26.9.2017 v 13:38 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 66 | Diskuse

Jakub Kouřil

Provázek

Pochází z červa a ještě hodně toho v něm zůstalo. Souká se jako had a líže zem. Káže o míru, káže o lásce, bije se v prsa, ale v nitru jej tlačí vulkán. Zatížen jako Sysifos, nese si svou matrici, kterou si razí své opakování.

26.9.2017 v 11:47 | Karma článku: 3.74 | Přečteno: 133 | Diskuse

Tomáš Houška

Příběh Arménie

Pro mnoho lidí je Arménie tajemnou zemí někde daleko, a když máme zalovit v paměti, co jsme se o ní učiili v dějepise, většinou musíme přiznat, že nic. Výlet do té současné nechám na příště, pojďme nahlédnout do její historie.

26.9.2017 v 10:15 | Karma článku: 16.09 | Přečteno: 290 | Diskuse

Karel Janďourek

Vibrátor... aneb lepší, než dlouhý vysvětlování

Pomalu nám začal školní rok a rozebíhají se kroužky. To je veliký nápor na rodinnou organizaci a logistiku.

26.9.2017 v 9:40 | Karma článku: 14.64 | Přečteno: 574 | Diskuse

Libor Popovský

Nový podvod nevládních organizací: Pašování lidí, s. r. o.

Překlad článku Douglase Murrayho „New NGO Racket: Smuggling, Inc." pro českou verzi Gatestone Institute zpracovaný paní Helenou Kolínskou a mnou."

26.9.2017 v 9:14 | Karma článku: 31.24 | Přečteno: 986 | Diskuse


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.