Středa 12. května 2021, svátek má Pankrác
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 12. května 2021 Pankrác

Slovo k hodině-první poselství pro nový rok 2010

7. 01. 2010 23:00:00
Přetiskuji velkou část novoročního poselství Václava Lamra - proroka, evangelisty a křesťanského výtvarníka. Je určeno převážně křesťanům, ale nejen jim - všem, kdo v upřímnosti hledají Pravdu. O tomto poselství píše, že přišlo "Přímo od Ducha svatého nejenom pro mou osobu a rodinu":

„Pozorně jsem naslouchal tomu, co Pán Ježíš dává jako pokyn, směrnice na tento rok. Tento Silvestr jsem pochopitelně také oslavil tím, že jsem jako každý rok chodil po přeplněných ulicích turistické zóny v Praze mezi hustými zástupy cizinců s nápisem: ,,JESUS RULES“. Moje žena rozdávala anglické poselství o Ježíši Kristu a o čase dle Bible. Ale hodiny před půlnocí jsem strávil v Těle Kristově a naslouchal. Co dál Pane?“

A znělo mi slovo: „Bude to rok zlých zpráv ze světa, a vy se musíte sešikovat jako velebitelé a Levité v čele Jozafatova vojska k velké bitvě. (2 Pa 20.13-24 zvl. verše: 20-23) Vejděte do chval a uctívání. Jinak minete moji ochranu, a přemáhající, proměňující přítomnost. Jinak neobstojíte a nemohu vás použít.“

Je to Boží boj a národy se budou otřásat. (Ag 2.7) Potom jsem otevřel slovo, že Bůh vyslyší věřící, kteří mu skutečně věří, že ten rok bude rokem, kdy musíme aktivizovat čtyři věci: víru s poslušností a přímluvu s velebením. (Žid 11.kap) A vyvstalo mi KLÍČOVÉ slovo pro tento rok: Přísloví 1.33:

Kdo mne poslouchá, bydliti bude bezpečně, pokoj maje před strachem ze zlých věcí

a k tomu zaznělo z žalmu 112.7 „Slyší zlé zprávy a nebojí se, jeho srdce je stálé

Budete konfrontováni se zlými věcmi ve světě, přijde válka a strach, ale vy buďte POSLUŠNÍ mého Slova a budete bydlet bezpečně (V KRISTU JEŽÍŠI) O tom co se bude dít konkrétně, přišlo také jasné slovo, ale má to být rozsouzeno od jiných dle 1. Kor. 14.29. Bude se to týkat severních a islámských mocností vůči Izraeli.

Druhé poselství je z novoročních kázání a smluvního vyznání pražských křesťanů první neděle roku 2010 ze třech společenství. Mohl jsem si je vyslechnout,v jeden den, srovnat si důrazy a poselství. Nalezl jsem jasné, jednotné poselství, ačkoliv jsou to společenství různé velikosti, různých důrazů a doby trvání. Prožil jsem, jakoby Pán Ježíš vyjadřoval jakousi jednotnou výzvu ke smělé víře a obnovené naději. Reprodukuji tři poselství, které jsem na přelomu roku slyšel jako prognózu ze dvou pražských sborů a z jedné vícesborové celorepublikové konference. (Stručné myšlenky z poznámek a děje, které mne nejvíc oslovily)

Poselství těch tří Kristovských subjektů lze shrnout takto:

1. Obnovte víru,

2. Přistupte k trůnu milosti,

3. Ať se obživí mrtví skrze Ducha svatého.

Zaslíbení na rok 2010: Mnozí, co trpí útlakem budou osvobozeni. Bůh má své projekty, na kterých se můžeš, nebo nemusíš podílet. On dá nebeskou informaci pro nás skrze zjevení, dary, sny. Vaše víra vede k tomu nejlepšímu pro vás. Ten, který vládne nad přírodními zákony, není lhář a je věrný. Ten drží budoucnost, ne unie či mafie. Dělejte si měsíční plány víry a týdenní rozvrhy vizí a víry.

Poselství od křesťanů z Afriky i pro nás v Evropě a v ČR pro rok 2010:

1.Tento rok je rokem vítězného tance (Žalm 149.2) - viz nové překlady (viz velebitelé Jozafata)

2. Je rokem nových písní (Žalm 40.4) (Levité chválící Boha před izraelským vojskem (2 Pa 20.20-23)

3. Je rokem slavného obnovení (Joel 2.25) Pán chce nahradit to, co bylo zničeno, promrháno, ukradeno, ztraceno.

Předal je Pastor Ing. Yomi Akinyenmi z Nigérie. Je vyslán jako pracovník z největšího afrického sboru „Mountain of Fire - Miracles ministries“ v Lagosu, která začíná svou práci v různých zemích světa i v Praze. Proroci této církve jsou navštěvováni presidenty a členy vlád i jiných afrických zemí, aby vyslechli rady Boží. Zmíněné africké poselství Evropanům bylo dáno na základě dlouhých modliteb a postů za tento rok. Žádné tahání lístečků. Bratr Yomi byl činný v národním výboru FGBMFI v Nigerii v Lagosu a na konci totality studoval v Praze ekonomiku. Umí česky a zajímá se o práci i mezi Romy v ČR a SR.

Co prožívám pro Prahu (nepovažuji to za proroctví, ale jako zjevení): Jakoby nám v Praze Pán vzkazoval: Neusilujte na prvním místě o prosperitu a úspěch, ale trvejte ve věrnosti Pravdě. Pravda osvobodí národ a obnoví zdroje požehnání ve všech dimenzích společnosti.. A budujte vřelé vztahy jako síť milosrdenství. Do těchto sítí budou lidé sami vcházet. Lidé v Praze a v jiných místech budou hledat ty, kteří se o ně budou vřele, upřímně zajímat. To je ta síť lásky vedle sítě víry. Uvidíte nové tváře. Lidé, zklamaní politikou, pakulturou, esoterismem, mafiánstvím, korupcí, bezcharakterním bojem o moc, amoralitou elit národa, chladem komercionalismu, a postrašení situací kolem, budou hledat centra hlubšího lidského společenství. Čechy nezískáme jen zjevením, ale spolulidstvím, láskou. Bůh dá nadpřirozenou touhu po opravdovosti, ryzosti a sounáležitosti. Nesmíte to minout. Otevřete své sbory lidem. Nezakůrkujte svůj chléb, lámejte ho dalším lidem a dejte hladovým. Lidé poznají pokrm od Boha. Pokud to minete, lidé zahynou. (Marek 7.2-3) A vedoucí církví, žehnejte si navzájem a veďte věřící aby se více angažovali navenek, v ulicích a vládních institucích, atd. Aby Krišnovci nebyli jediní, co radostně prokřikují v ulicích Prahy. Učte se levítské proklamace veřejných velebitelů. Ať Prahou zní: „Oslavujte Hospodina, nebo na věky trvá jeho milosrdenství“ (2 Pa 20.21)

Václav Lamr

Autor: Martin Pinc | čtvrtek 7.1.2010 23:00 | karma článku: 15.14 | přečteno: 1920x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Společnost

Lubomír Stejskal

Když Arabové zabíjejí Araby

Od pondělí do středečního (12. 5.) rána bylo na Izrael vystřeleno z Pásma Gazy už tisíc raket. Jedna z nich zasáhla ve vesnici Dahmaš automobil a zabila Khalida Awada (52) a jeho dceru Nadine (16).Oba jsou izraelští Arabové.

12.5.2021 v 12:22 | Karma článku: 13.94 | Přečteno: 125 | Diskuse

Karel Jelínek

Může systém "vovočkovat" někoho jiného ?

Asi před týdnem proletěla mediálním prostorem miniaférka o pokusech prodat registraci na očkování. Doložen byl jeden inzerát na Bazoši (už to zmizelo). Mohlo by to fungovat ? A k čemu by to bylo dobrý ?

12.5.2021 v 12:12 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 67 | Diskuse

Bohumila Truhlářová

Co bude dál?

Vidíme ty šílenosti kolem sebe - a napadá nás: Jak tohle všechno dopadne? Je vůbec možné ze současného marastu vybřednout?

12.5.2021 v 11:50 | Karma článku: 5.57 | Přečteno: 117 | Diskuse

Alexandra Dítětová

Bude na konci cesty k uhlíkové neutralitě eko-diktatura?

Možná si budeme muset položit otázku, zda a do jaké míry budeme ochotni přijmout nějaký druh eko-diktatury, abychom se posunuli směrem ke klimatické neutralitě. I tuto větu obsahuje analýza Deutsche Bank k tzv. Green Dealu.

12.5.2021 v 11:30 | Karma článku: 21.38 | Přečteno: 231 | Diskuse

Filip Vracovský

Rebelové počůrali divadlo

Jaro přesně jak se dalo očekávat nám notně ulevilo v covidové krizi. Hurá, jdeme to oslavit... Aktuální glosa, vstupte jen na vlastní nebezpečí....

12.5.2021 v 9:48 | Karma článku: 15.28 | Přečteno: 301 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz